Wat moet en wat mag

Wat moet en wat mag

Ontdek de ruimte

Via verschillende wegen horen wij dat docenten alle administratie die bij het lesgeven komt kijken soms als last ervaren. Het kan behoorlijk onoverzichtelijk zijn om te vinden waar je allemaal aan moet voldoen. In 2018 verscheen daarom de brochure ‘Ontdek de ruimte – Ruimte in regels voortgezet onderwijs’.

Deze brochure laat zien over welke zaken een school zich op basis van de wet moet kunnen verantwoorden.

Bekijk de brochure

Papieren rompslomp – of kan het anders?

Via verschillende wegen horen wij dat leraren alle administratie die bij het lesgeven komt kijken soms als last ervaren. Het kan behoorlijk onoverzichtelijk zijn om te vinden waar je allemaal aan moet voldoen. In 2018 verscheen daarom de brochure ‘Ruimte in regels’.

Deze brochure laat zien over welke zaken een school zich op basis van de wet moet kunnen verantwoorden. Daarnaast bevat de brochure veelgehoorde vragen en antwoorden over wat moet en wat kan.

Bekijk de brochure