Heeft u een vraag? Ik kan u helpen!
Tijdens het bedrijfsbezoek aan Wedeka Industry ontdekten leerlingen hoe techniek er in de praktijk uitziet. Op woensdag 17 juni gingen PIE-leerlingen van het vmbo en metaalleerlingen uit het praktijkonderwijs van Winkler Prins op bezoek bij Wedeka.
Binnen Passie in Techniek spelen stages voor techniekdocenten een belangrijke rol in het versterken van onderwijs en praktijk.
Soms begint een laadpaal praktijkproject met iets dat eigenlijk al is afgeschreven. Bij het dr. Aletta Jacobs College kregen leerlingen de kans om een geschonken laadpaal van technologiebedrijf Eaton aan de slag te gaan in hun praktijklessen.
Passie in Techniek (PIT) is een unieke samenwerking in de regio Veendam & Midden-Groningen tussen Winkler Prins & het dr. Aletta Jacobs College samen met het po, mbo en het (regionale) bedrijfsleven.
Gezamenlijk streven zij naar:
• meer technisch talent opleiden
• een duurzame samenwerking tussen het onderwijs en het bedrijfsleven
• het imago van de techniek verbeteren